Naše služby

Zprostředkování úvěrů

Jedním z našich hlavních poslání je zprostředkovávat úvěry pro všechny zákazníky z různých koutů světa. Při zprostředkovávání se vždy snažíme najít to nejlepší řešení od všech partnerů tak, aby byl výsledný úvěr pro klienta co nejlepší a nejvýhodnější.

JIŽ BRZY!

Zprostředkování pojištění

K finančním produktům neodmyslitelně patří také pojištění, ať už mají zákazníci v hledáčku pojištění životní, na nemovitost nebo dokonce pojištění mazlíčků, se vším si poradíme a pro zákazníka najdeme to nejlepší.

Lead generation

I generování leadů je jednou z našich předností, zákazníky kteří projevili na internetu zájem o cokoliv nasměrujeme tam kam potřebují a dostaneme tak ke klientům zákazníky tou nejjednoduší cestou.

Affiliate marketing

Srdcem našeho affiliate marketingu je samozřejmě naše vlastní platforma se jménem AFFIX. Každý náš affiliate partner se může těšit na mnoho propagačních materiálů i nástrojů pro jeho snadnou práci.

Digitální marketing

Marketing je v online businesse zkrátka začátek a konec všeho. My jsme si toho samozřejmě vědomi a proto našemu marketingu ať už k propagaci našich produktů či produktů našich partnerů věnujeme maximum.

Inkaso pohledávek

No a kde by byli finanční služby bez nesplněných závazků, i takto bohužel můžou dopadnout Vaše v dobré víře zapůjčené peníze. My se však zvládneme o Vaše pohledávky postarat a zařídit jejich úhradu v co nejkratším čase.