O nás

Jsme tým profesionálů z online i finančního byznysu, která buduje cestu mezi fyzickým a online světem. Věříme v budoucnost online marketingu propojený s budováním vztahů mezi obchodníkem a zákazníkem. Budujeme holding, kde každé řešení a vize mají svá jasná místa. Nasloucháme, učíme se a bereme si ponaučení z neúspěchů. Každý úspěch si dokážeme náležitě vychutnat. Jsme hrdí, že máme příležitost tvořit a řídit si svůj úspěch. Děkujeme obchodním partnerům, kteří s námi již spolupracují a těšíme se na nové obchodní vztahy.

Jan Flusek
jednatel

Honza přišel do firmy v roce 2020, aby zastavil její neřízený růst a dal mu nějaký směr a také se mu to podařilo. S Honzou v čele firma funguje tak jak má a roste každým dnem.

Martin Matyáš
IT oddělení

Martin vyvíjel naše systémy již od začátku naší společnosti. Martin ovládá jak PHP, HTML, CSS tak také grafiku, kterou na to že začal jako amatér již po těch letech ovládá dobře.

Jan Hlaváč
Obchodní oddělení

Honza je obchodním ředitelem firmy a zároveň jejím zakládajícím členem. Díky jeho neskutečnému elánu a zápalu do práce naše firma roste raketovou rychlostí.

Šárka Tauferová
Vedoucí BackOffice

Šárka má pod palcem všechny firemní účty, faktury a zkrátka vše co se financí týče. Ať už je potřeba koupit domény, zařízení, alkohol nebo dokonce toaletní papír, Šárka vždy všechno ví a zařídí.

Veronika Tauferová
Backoffice

Všechno to pozadí, podklady, kontroly, nastavení atp., to všechno zastává právě Verča které je jedno jestli je půlnoc, ráno nebo večer, když něco potřebuje udělat, čas nehraje žádnou roli.

Václav Buček
jednatel

Vašek je jednatelem společnosti a zároveň důležitým členem našeho marketingového týmu. Díky jeho zkušenostem náš marketing posouvá stále výš a výš.